Bogata oferta sklepu pozwala kupić kocyki dla dzieci

Na rynku pojawiliśmy się w 2009 roku, zaś stworzenie marki od chwili narodzenia się pomysłu trwało przeszło dwanaście miesięcy.

Celem naszym było wprowadzenie na rynek marki dla dzieci, która oparta byłaby na materiałach polskiego pochodzenia, a zwłaszcza by była produkowana w Polsce.

Najważniejsze było dla nas również niepowtarzalne wzornictwo, najlepszej jakości materiały oraz wykończenie.

PEEKABOO naszym zdaniem powinna się kojarzyć nie tylko z unikalnymi produktami takimi jak rożki niemowlęce , lecz także z pewnego rodzaju odpowiedzialnością społeczną.

Do kogo są kierowane nasze produkty? Z całą pewnością do osób, które cenią sobie doskonałe wzornictwo, prostotę i jakość wykonania oraz kolorystykę.

Nasza marka jest kierowana do wszystkich, dla których pochodzenie produktów ma duże znaczenie.

PEEKABOO to jakość oraz estetyka.

Niestety dotychczas brakowało tego na rynku.

Jesteśmy całkowicie pewni tego, iż użytkowanie naszych produktów przez Państwa dzieci będzie pełne radości i uśmiechu.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż drobne szczegóły mogą sprawić nawet ogromną różnicę, stąd też przykładamy wiele uwagi do dopracowywanych detali.

Proces zaczyna się od wykańczania produktów, przez personalizację idąc, zaś kończąc na sposobie zapakowania.

Jesteśmy zadowoleni z możliwości współpracy z firmami, które podzielają naszą wizję i pragną ją wspólnie z nami realizować, tworząc unikatowe i niepowtarzalne produkty.

Posiadamy stale wiele pomysłów na nowe produkty, które będą występowały pod marką PEEKABOO.

Zapraszamy do skorzystania z naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo wiele ciekawych pozycji dla swojej pociechy.

Będziecie mogli wybrać coś wspólnie oraz zamówić u nas. Niektóre produkty można również personalizować stricte pod siebie.

Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Odpowiemy na wszystkie zadane pytanie z wielką chęcią, ponieważ dla nas dzieci oraz uśmiech goszczący na ich ustach jest najważniejszy.

Publikacja przy współpracy z zespołem  http://peekaboo.com.pl

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.