Drzwi do starych futryn – nowenastare.pl

Korzystajmy z możliwości, które się otwierają

Nie ma co ukrywać, że poruszony przeze mnie temat jest szalenie szeroki. Nie sposób odnieść się do wszystkich kwestii z nim związanych. Nie mam więc wyjścia, muszę dokonać pewnego uściślenia tematu. Skupmy się więc tylko i wyłącznie na naszych wnętrzach.

Być może to co powiem będzie krzywdzące, ale uważam, że nie dbamy o swoje wnętrza. Rzecz jasna jest to swego rodzaju uogólnienie, ale myślę, że to uogólnienie ma bardzo dużo wspólnego z prawdą. Chcę też, żeby była absolutna jasność (nieporozumienia nigdy nie doprowadzają do niczego dobrego). Nie zmuszam nikogo do robienia remontów, nie wiem jak wygląda sytuacja w poszczególnych przypadkach.

Wiem jednak, że są działalności, które proponują drzwi do starych futryn. W ten sposób niewielkim kosztem wszystko wygląda znacznie lepiej. Naturalnie, nie każda działalność jest warta uwagi. W jaki sposób omijać działalności, które nie są warte uwagi? Można powiedzieć, że wyjścia są różne. Moim zdaniem najpopularniejsze wyjście to zdecydowanie się na przejrzenie for internetowych.

Na forach internetowych można znaleźć mnóstwo opinii i co najważniejsze są to opinie całkowicie szczerze. Nie wiem dlaczego, ale ludzie nie decydują się na przeglądanie for internetowych. Rozwiązania są dwa: niewiedza albo głupota. Wiem, że może to dosyć mocne określenie, ale żadne inne tu nie pasuje.

Pomoc na każdym kroku

Wcześniej wspomniałem, że są działalności, które proponują drzwi do starych futryn. Zapewne zastanawiacie się, dlaczego postanowiłem o tym przypomnieć. Jedna z działalności (biorąc pod uwagę firmy, które są mi znane) oferujących takie drzwi proponuje pomoc na każdym kroku realizacji.

Klient ma zapewnienie, że dojdzie do fachowego montażu, pomiaru oraz terminowej realizacji. Mówię o tym, ponieważ naprawdę trudno o lepszą pomoc. Mam nadzieję, że za sprawą tego przykładu dojdzie do pewnych zmian na lepsze. Wiem jednak, że ewentualne zmiany szybko nie nastąpią. Ktoś może powiedzieć, że nie można przewidzieć przyszłości. Naturalnie, że nie można przewidzieć przyszłości. Tutaj jednak szanse na szybkie zmiany są dosłownie nikłe.

Brzmi to dosyć smutno, ale tak jest.

Nie można ukrywać prawdy, z prawdą należy się mierzyć. Myślę, że wyraziłem się dosyć jasno. Można powiedzieć, ze w tym momencie moja rola została niemal definitywnie zakończona. Co najwyżej mogę odpowiedzieć na dodatkowe pytania, naturalnie jeżeli się pojawią. Wszystko teraz zależy tylko i wyłącznie od każdego z Państwa. Każdy z Państwa musi samodzielnie podjąć odpowiednią decyzję. Nie mogę za nikogo decydować.

Artykuł został napisany przez ekspertów http://nowenastare.pl

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.